› PRODUKTY
› SKLEPY
› PROMOCJE
0,00 PLN
ilość produktów: 0
przedział cenowy
-

15
  • 15
  • 30
  • 45
› produkty w sklepie


Witryna PELLO - Typ 01 cena 429 PLN Witryna PELLO - Typ 01 PELLO Praktycznie, funkcjonalnie, wygodnie. Wielka przyjemność meblowania. Pello to nowoczesny system meblowy do jadalni i pokoju dziennego. Lekki, prosty styl sprawia, że wkomponuje się w każde wnętrze. Bieliźniarka PELLO - typ 10 cena 379 PLN Bieliźniarka PELLO - typ 10 PELLO Praktycznie, funkcjonalnie, wygodnie. Wielka przyjemność meblowania. Pello to nowoczesny system meblowy do jadalni i pokoju dziennego. Lekki, prosty styl sprawia, że wkomponuje się w każde wnętrze. Regał PELLO - Typ 11 cena 329 PLN Regał PELLO - Typ 11 PELLO Praktycznie, funkcjonalnie, wygodnie. Wielka przyjemność meblowania. Pello to nowoczesny system meblowy do jadalni i pokoju dziennego. Lekki, prosty styl sprawia, że wkomponuje się w każde wnętrze.
Szafa PELLO - Typ 20 cena 589 PLN Szafa PELLO - Typ 20 PELLO Praktycznie, funkcjonalnie, wygodnie. Wielka przyjemność meblowania. Pello to nowoczesny system meblowy do jadalni i pokoju dziennego. Lekki, prosty styl sprawia, że wkomponuje się w każde wnętrze. Wysoka komoda PELLO - Typ 30 cena 399 PLN Wysoka komoda PELLO - Typ 30 PELLO Przytulny kącik, w którym pracuje się z przyjemnością. Praktyczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. System dla fanów lekkich form. Nowoczesna i minimalistyczna stylistyka mebla daje nieograniczone możliwości w doborze dodatków. Wysoka komoda PELLO -  typ 31 cena 349 PLN Wysoka komoda PELLO - typ 31 PELLO Przytulny kącik, w którym pracuje się z przyjemnością. Praktyczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. System dla fanów lekkich form. Nowoczesna i minimalistyczna stylistyka mebla daje nieograniczone możliwości w doborze dodatków.
Wysoka komoda PELLO typ - 32 cena 249 PLN Wysoka komoda PELLO typ - 32 PELLO Praktycznie, funkcjonalnie, wygodnie. Wielka przyjemność meblowania. Pello to nowoczesny system meblowy do jadalni i pokoju dziennego. Lekki, prosty styl sprawia, że wkomponuje się w każde wnętrze. Komoda PELLO - typ 40 cena 529 PLN Komoda PELLO - typ 40 PELLO Przytulny kącik, w którym pracuje się z przyjemnością. Praktyczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. System dla fanów lekkich form. Nowoczesna i minimalistyczna stylistyka mebla daje nieograniczone możliwości w doborze dodatków. Komoda PELLO - typ 41 cena 469 PLN Komoda PELLO - typ 41 PELLO Przytulny kącik, w którym pracuje się z przyjemnością. Praktyczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. System dla fanów lekkich form. Nowoczesna i minimalistyczna stylistyka mebla daje nieograniczone możliwości w doborze dodatków.
Komoda PELLO - typ 42 cena 429 PLN Komoda PELLO - typ 42 PELLO Przytulny kącik, w którym pracuje się z przyjemnością. Praktyczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. System dla fanów lekkich form. Nowoczesna i minimalistyczna stylistyka mebla daje nieograniczone możliwości w doborze dodatków. Półka PELLO - typ 60 cena 189 PLN Półka PELLO - typ 60 PELLO Przytulny kącik, w którym pracuje się z przyjemnością. Praktyczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. System dla fanów lekkich form. Nowoczesna i minimalistyczna stylistyka mebla daje nieograniczone możliwości w doborze dodatków. Półka PELLO - typ 61 cena 159 PLN Półka PELLO - typ 61 PELLO Przytulny kącik, w którym pracuje się z przyjemnością. Praktyczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. System dla fanów lekkich form. Nowoczesna i minimalistyczna stylistyka mebla daje nieograniczone możliwości w doborze dodatków.
Komoda RTV PELLO - typ 50 cena 319 PLN Komoda RTV PELLO - typ 50 PELLO Przytulny kącik, w którym pracuje się z przyjemnością. Praktyczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. System dla fanów lekkich form. Nowoczesna i minimalistyczna stylistyka mebla daje nieograniczone możliwości w doborze dodatków. Komoda RTV PELLO - typ 51 cena 289 PLN Komoda RTV PELLO - typ 51 PELLO Przytulny kącik, w którym pracuje się z przyjemnością. Praktyczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. System dla fanów lekkich form. Nowoczesna i minimalistyczna stylistyka mebla daje nieograniczone możliwości w doborze dodatków. Biurko PELLO - typ 80 cena 359 PLN Biurko PELLO - typ 80 PELLO Przytulny kącik, w którym pracuje się z przyjemnością. Praktyczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. System dla fanów lekkich form. Nowoczesna i minimalistyczna stylistyka mebla daje nieograniczone możliwości w doborze dodatków.

›  bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być informowany o nowościach
i promocjach wpisz swój adres e-mail.
Ponowne wpisanie kasuje go z listy.

Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.